جدیدترین جواهرات 1397 – 2018

زیباترین و جدیدترین جواهرات سال 1397 – 2018

زیباترین و جدیدترین جواهرات سال 1397 - 2018
زیباترین و جدیدترین جواهرات امسال

یکی از اکسسوری های مورد علاقه بانوان زیورآلات و بدلیجات ها هستند که از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است و برای انتخاب حساسیت بسیار بالایی خرج می کنند.در این مقاله ک توسط تیم زیورآلات نواس جمع آوری شده است جدیدترین و زیباترین جواهرات سال را معرفی می کنیم.

گل‌ها، از جدیدترین مدل‌های جواهرات در سال جدید

نیم ست نقره طرح گل نگین دار
نیم ست نقره طرح گل نگین دار

و اما یک مدل معقول‌تر که می‌تواند مورد پسند اکثر خانم‌ها باشد، گل. همان طور که طرح‌ها و پارچه‌های گلدار در لباس‌ها باب شده است استفاده از این عنصر طبیعی زیبا در زیورآلات نیز یک ترند زیبا و ساختار شکنانه بوده است که مورد توجه خانم‌های خوش سلیقه قرار گرفته است. این گل‌ها در همه انواع جواهرات از بدلی تا اصل گرفته و در گردنبند و گوشواره و انگشتر هم کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید: انتخاب عینک آفتابی مناسب

گردنبندهای آویز یا رو مانتویی

رومانتویی شیشه ای گل زرد
رومانتویی شیشه ای گل زرد

اویزهای زینتی نخی، چرمی و پارچه‌ای دیگر مختص کیف‌ها و لباس‌های شما نیستند و از این به بعد می‌توانید از این لوازم تزئینی به عنوان زیورآلات و گردنبند هم استفاده کنید. جواهرات امروزه دیگر محدود به فلزات و سنگ‌های قیمیت نیستند و آویزهای بزرگ و رنگی زیبا هم می‌توانند به عنوان نوع جدیدی از جواهرات به کار روند.

بیشتر بخوانید: انتخاب ساعت مچی مناسب با لباس 

زنجیرهای الهام گرفته از دهه هشتاد میلادی (شلوغ)

ست دستبند و گردنبند شلوغ طرح دریا
ست دستبند و گردنبند شلوغ طرح دریا

اگر با تارخچه مد آشنا باشید می‌دانید که در دهه هشتاد میلادی سبکی باب شد به نام ماکسیمالیسم. یعنی طرح‌های شلوغ یا بزرگ و استفاده زیاد از جزئیات و رنگ‌ها. این سبک در حال بازگشت به دنیای مد است و در جدیدترین مد‌های جواهرات نیز می‌توان این سبک را مشاهده کرد مثل زنجیرهای بزرگ و درشت الهام گرفته از دهه هشتاد.

بیشتر بخوانید: چرا نماد جغد در جواهرسازی معروف است 

گوشواره‌های چندگانه

گوشواره ژوپینگ
گوشواره ژوپینگ

سوراخ کردن گوش از چندین قسمت مختلف از کارهایی است که شاید هر خانمی به آن علاقه نداشته باشد اما داشتن چندین گوشواره در هر گوش را همه دوست دارند. به همین دلیل مدل‌های خاصی از گوشواره‌ها در سال‌های اخیر باب شده که فقط به یک سوراخ ( و گاهی هیچ سوراخی) نیاز دارند اما مانند چندین گوشواره زیبا و متفاوت و اغلب ساده و میینیمال روی لاله گوش به نظر می‌رسند.

بیشتر بخوانید: چگونگی تمیز کردن جواهرات بدون آسیب 

گوشواره‌های نامتقارن

گوشواره نگین دار
گوشواره نگین دار

شاید قبل از این استفاده از گوشواره‌های متفاوت در دو گوش کار عجیب و خنده‌داری به نظر می‌رسید اما پس از آن که چند سلبریتی این کار را در مراسم فرش قرمز انجام دادند به یک اتفاق در دنیای جواهرات تبدیل شد و اکنون یکی از جدیدترین مدل‌های جواهرات به کار بردن دو گوشواره در دو مدل و سایز متفاوت در دو گوش است. طبق این ترند این دو گوشواره باید تفوات بسیار زیادی داشته باشند مثلا در یک گوش از گوشواره میخی نگین دار و در گوش دیگر از گوشواره آویز بلند یا حلقه بزرگ استفاده می‌شود.

منبع: مجله قرمز

جمع آوری: زیورآلات نواس

اخبار مرتبط

تمیز کردن بدلیجات

چگونگی تمیز کردن جواهرات بدون آسیب

چگونگی تمیز کردن جواهرات بدون آسیب زدن تمیز کردن نقره نقره نوعی فلز نرم است...
چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم و پولدار بمانیم

چگونه پولدار شویم و پولدار بمانیم ٪۶۸ پولدارها عاشق آشنایی و برقراری ارتباط با افراد...