قوانین و مقررات فروشگاه

قوانین و مقررات فروشگاه

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات

مشتری گرامی، با مطالعه قوانین و مقررات فروشگاه نواس خریدی آگاهانه داشته باشید.

با توجه به اینکه همواره جدیدترین قوانین و مقررات جاری فروشگاه در این صفحه قرار می گیرد، متن قوانین و مقررات این صفحه مرجع اصلی رسیدگی به شکایات احتمالی شما خواهد بود.

قوانین عمومی:

کلیه فرآیندهای فروشگاه اینترنتی نواس طبق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و کلیه کالاهای وجود در فروشگاه از طریق درگاه های قانونی و به صورت کاملا قانونی وارد کشور شده اند.

تعریف ها :

– مشتری : منظور از مشتری در یک فروشگاه اینترنتی، همان کاربر بازدیدکننده ای است که بعد از انتخاب کالاهای مورد نظر خود جهت سفارش آن ها اقدام به ثبت نام و ثبت سفارش و یا ثبت سفارش بدون ثبت نام با ذکر اطلاعات حویتی خود می کند.

– کاربر عضو: کاربر بازدیدکننده وب سایت که نسبت به ثبت نام در سایت اقدام می کند و صاحب حساب کاربری می شود.

– حساب کاربری : شامل عنوانی مستعار برای یک کاربر بازدیدکننده همراه با رمز عبور می باشد که با استفاده از آن کاربر عضو می تواند سوابق سفارش های خود، اطلاعات حویتی، اطلاعات آدرس و تماس خود را مشاهده و در مواردی ویرایش نماید.

– سفارش : مجموعه کالاهای انتخابی مشتری که در قالب یک فهرست در وب سایت نمایش داده می شود. ثبت سفارش به معنی تایید و ارسال آن نمی باشد. بلکه سفارش های با توجه به نحوه پرداخت و نحوه ارسال متفاوت بوده و نحوه بررسی و رسیدگی به این سفارش ها متفاوت می باشد.

نحوه ارتباط :

اصلی ترین راه ارتباطی فروشگاه نواس با کاربران عضو و مشتریان، آدرس پست الکترونیک یا همان ایمیلی است که زمان عضویت در فروشگاه دراختیار فروشگاه قرار می دهند.

در موارد خاص دیگر و به صورت خودمختار فروشگاه نواس از اطلاعاتی همچون شماره همراه و شماره تلفن ثابت ارائه شده کاربران جهت ارائه خدمات بهتر و ارتباط موثرتر استفاده می نماید.

سیاست های حریم خصوصی اطلاعاتی:

فروشگاه نواس اطلاعات الکترونیک شخصی ارائه شده توسط مشتریان خود را محرمانه تلقی کرده و از افشای آن ها به افراد غیر خودداری خواهد نمود. این اطلاعات به صورت ویژه تنها توسط مدیران فروشگاه نواس جهت اطلاع رسانی، اهداف تبلیغاتی و ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

اعضای وب سایت باید نسبت به حفظ و مراقبت از نام کاربری و رمز عبور خود تلاش لازم داشته باشند، لذا عواقب هر گونه سوء استفاده احتمالی دیگر کاربران با به دست آوردن اطلاعات حساب کاربری اعضا، بر عهده اعضا بوده و هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نواس نمی باشد.

قوانین ارسال نظر:

امکان ارسال نظر برای محصولات برای تمامی کاربران تحتی کاربران بازدید کننده فعال می باشد. اما نمایش این نظرات در وب سایت تنها با تایید مدیریت فروشگاه یا کاربران بخش مدیریت فروشگاه داتینو امکان پذیر خواهد بود. پس ارسال نظر به معنی نمایش آن در فروشگاه نمی باشد.

روش قیمت گذاری:

با توجه به ماهیت، جنس و تنوع کالاهای موجود در فروشگاه نواس و عموما وارداتی بودن این کالاها، مرجع دقیقی برای قیمت گذاری این کالاها مشخص نشده است. لذا فروشگاه نواس با در نظر گرفتن کلیه هزینه های خرید و آماده سازی این کالا ها، عرف بازار و قیمت گذاری رقبا و حفظ کرامت و احترام به مشتری از نظام قیمت دهی نسبی و ترکیبی استفاده می نماید و همواره نسبت قیمت به کیفیت محصولات خود را ضمانت می کند.

ما خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی کاربران خود می دانیم، پس لذا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، خواهشمند است مراتب را از طریق راه های رتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.لازم به ذکر است حسب مورد کلیه کالاها و محصولات این فروشگاه از درگاه های قانونی کشور وارد شده اند یا به صورت قانونی در داخل کشور تولید شده اند.

اخبار مرتبط

خرید اینترنتی

پیش پرداخت (بیعانه) چیست؟

پیش پرداخت (بیعانه) چیست؟ معنی لغوی : پیش بها / پیش پرداخت بیعانه پولی است...
پلاک اسم شما

هزینه طراحی پلاک اسم؟

هزینه طراحی پلاک اسم؟ هزینه طراحی رایگان خواهد بود اگر: مبلغی که در ابتدای ثبت...