هزینه طراحی پلاک اسم؟

هزینه طراحی پلاک اسم؟

پلاک اسم
پلاک اسم

هزینه طراحی رایگان خواهد بود اگر:

مبلغی که در ابتدای ثبت سفارش پلاک اسم به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه از شما دریافت میگردد هزینه طراحی میباشد.هزینه طراحی پلاک اسم همانطور که از اسمش پیداست مبلغی میباشد که ما با توجه به سفارش شما به طراح پرداخت مینماییم پس امکان استرداد هزینه طراحی پلاک اسم وجود ندارد. اگر شما پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه تمایلی به طراحی های صورت گرفته نداشته باشید.میتوانید درخواست تجدید طراحی نمایید.درخواست طراحی مجدد تا 2 مرتبه امکان پذیر میباشد و پس از آن شامل پرداخت مجدد هزینه میگردد.تغییر فونت و اسم شامل طراحی مجدد میگردد و هزینه شامل پرداخت مجدد هزینه میگردد.

در صورتی که در ابتدای سفارش طراحی فارسی را درخواست داشته باشید و پس از طراحی اعلام نمایید که طراحی انگلیسی میخواهید (و یا بالعکس) این امکان فقط با پرداخت هزینه مجدد میسر بوده و در غیر این صورت به دلیل اینکه طراح از ما هزینه طراحی مجدد را دریافت مینماید ما متضرر خواهیم شد و به همین دلیل تغییر نوشتار طراحی از فارسی به انگلیسی و یا انگلیسی به فارسی تنها با پرداخت هزینه امکان پذیر میباشد. هزینه طراحی مرتبه اول در انتها به عنوان تخفیف در فاکتور قید میگردد بدین معنی که طراحی در این فروشگاه کاملاً رایگان خواهد بود به جز مواردی که تقاضای تغییر طراحی از نظر تغییر اسم یا تغییر نوشتار (فارسی به لاتین) و یادرخواست طراحی مجدد بیش از 3 مرتبه.

* نکته 1: در هر مرتبه 4 طراحی زده خواهد شد. که با درخواست تجدید طراحی 2 مرتبه دیگرطرح برای شما زده و ارسال میگردد که منظور از سه مرتبه طراحی این است که برای شما 12 مدل مختلف از اسم سفارش داده شما طراحی صورت پذیرفته است.

** نکته 2: در صورتی که تصویری از سمت شما جهت طراحی ارسال گردد در صورتی که عکس یا فایلی غیر از فایلهای قابل اجرا در برنامه های برداری باشد (مانند pdf.) شامل هزینه طراحی میگردد زیرا بایستی فایلها برداری(کورل) باشند.

** نکته 3: تصاویر ارسالی شما جهت ساخت ابتدا از نظر تیم سازنده ما برسی میگردند زیرا برخی از تصاویر ارسالی توسط مشتریان گرامی از پلاک های طلا و نقره میباشد که امکان ساخت آنها با متریال (جنس) استیل نمیباشد.

** نکته 4: تمامی طراحی های صورت گرفته در کارهای استیل با کار انجام شده 100 درصد مطابقت داشته و در کارهای طلا و نقره که با دست انجام میگیرد بیشترین انطباق را دارند.

نکته 5: در صورت ارسال سفارش و عدم تحویل گرفتن شما به دلیل هماهنگ نبودن اعضای خانواده یا اشتباه در آدرس مندرج یا نبودن در منزل و … شامل هزینه رفت و برگشت مرسوله پستی میگردد.(یعنی در صورت برگشت خوردن هزینه رفت و برگشت مرسوله که از فروشگاه توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران ، تیپاکس ، آرامکس ، پیک ، آژانس و … دریافت میگردد در صورت ارسال مجدد بر روی هزینه کالا محاسبه و از خریدار دریافت میگردد)

 

اخبار مرتبط

خرید اینترنتی

پیش پرداخت (بیعانه) چیست؟

پیش پرداخت (بیعانه) چیست؟ معنی لغوی : پیش بها / پیش پرداخت بیعانه پولی است...
نواس را دنبال کنید

نواس در شبکه های اجتماعی

فروشگاه زیورآلات نواس در شبکه های اجتماعی سلام ممنون که زمان خودتون رو اینجا در...