چگونه پولدار شویم و پولدار بمانیم

چگونه پولدار شویم و پولدار بمانیم

چگونه پولدار شویم
چگونه پولدار شویم

٪۶۸ پولدارها عاشق آشنایی و برقراری ارتباط با افراد جدید هستند، درحالی‌که فقط ۱۱% از افراد بی‌پول این‌گونه رفتار می‌کنند. بیشتر کسانی که از لحاظ مالی در وضعیت پایداری هستند، برای داشتن یک حس خوب و حفظ آن تلاش می‌کنند. آنها حتی ممکن است روزهای مهم مانند روزهای عید و نظایر آن را به آشنایان جدید (و البته آشنایان قدیمی) تبریک بگویند، درحالی‌که بسیاری از افراد بی‌پول این‌کار را نمی‌کنند.

افکار شما نیرو و قدرت دارند. شما همانی هستید که به آن فکر می‌کنید و همانی را جذب می‌کنید که آن را ساطع کرده‌اید. به همین خاطر است که بزرگان روحانی و معنوی، هزاران بار به ما گفته‌اند که مثبت فکر کنیم. اگر شما افکار شادی داشته باشید، خوشبختی را به خود جذب خواهید کرد و با افکار منفی غم و اندوه جذب شما خواهند شد؛ بنابراین اگر شما افکار موفقی داشته باشید این با کامیابی همراه خواهد بود و ثروت جذب زندگی‌تان خواهد شد.

از زمان بهره ببرید، نه زمان‌بندی

پیتر لازاروف، برنامه ریز مالی که بیش از 10 میلیون یورو از سبد سهام پلانکورپ را مدیریت می‌کند، می‌گوید: «به منظور سرمایه‌گذاری موفق زمان فاکتور بسیار مهم‌تری از زمان‌بندی خواهد بود. اغلب مردم معتقدند زمان‌بندی حرکت بازار یک نکته کلیدی برای رشد ثروت در بازار سهام است. با این حال دانستن زمان و ترکیب بازده مهم‌ترین فاکتور در رشد سرمایه است.»

کمتر بیرون غذا بخورید

افرادی که در مورد پس‌انداز خود نگران هستند از رفتن روزانه به کافه صرف نظر می‌کنند، اما افراد ثروتمند از ولخرجی‌های کوچک لذت می‌برند.

پل سالیوان نویسنده و همکارش برد کلونتز، روانشناس بالینی در ملاقاتی آکادمیک در دانشگاه کانزاس استیت،‌ تحقیقی را روی تفاوات عادات خرج‌کردن جمعیت یک درصد پولدار جامعه و قشر مرفه 5 درصدی انجام دادند. یک درصدی‌ها 30 درصد کمتر به غذاخوردن در بیرون اختصاص داده و ترجیج می‌دهند که این پول را برای زمان بازنشستگی پس‌انداز کنند.

رئیس خودتان باشید

شاغلان کار می‌کنند تا رؤسایشان ثروتمند شوند. اگر شما ثروت واقعی را نشانه رفته‌اید، کسب‌وکار خودتان را آغاز کنید. بر اساس گزارش فوربس، 1426 نفر از لیست میلیاردرهای این مجله با ایجاد کسب‌وکار با اعضای خانواده خود به چنین سرنوشتی دست پیدا کرده‌اند.

روبرت ویلسون، مشاور مالی سی‌ان‌ان و سی‌بی‌اس اعلام کرد: «بسیاری از کارمندان طبقه متوسط فکر می‌کنند که آغاز یک کسب‌وکار بسیار پرخطر خواهد بود. از نظر یک ثروتمند، کار پرخطر این است که اجازه دهید زمان و درآمد شما توسط رئیسی که کمترین اهمیت را به شما می‌دهد، مصرف شود.»

از پول دیگر افراد استفاده کنید

برای افراد قشر متوسط، عبارت « پول،‌ پول می آورد» شاید تنها یک کلیشه برای اثبات هزینه‌های غیرمنطقی باشد. اما برای افراد ثروتمند، این یک قانون طلایی برای ثروتمند شدن است. نکته کلیدی استفاده از پول دیگران برای افزایش ثروت خود است.

افراد بی‌پول صبح‌ها دیر از خواب بیدار می‌شوند

بیش از نیمی از صاحبان کسب‌وکار با درآمد بالا، حداقل ۳ ساعت پیش از آغاز روز کاری بیدار می‌شوند. آنها این ساعت‌های صبح را برای ورزش، برنامه ریزی برای کارهایی که باید انجام دهند، بررسی و انجام پروژه‌های شخصی‌شان و نظایر آنها صرف می‌کنند. بسیاری از افراد موفق ۱۰ تا ۱۵ دقیقه را به مراقبه اختصاص می‌دهند یا اینکه در سکوت فکر می‌کنند.

البته زود بیدارشدن این افراد به این معنا نیست که کمبود خواب دارند. اتفاقا ۸۹% از پولدارها خواب کافی دارند و بین ساعت‌های ۹ تا ۱۰ شب به رختخواب می‌روند و ۷ تا ۸ ساعت در شب می‌خوابند.

برای خود هدف تعیین کنید

در قدم بعدی، اهداف مالی و پولی خود را طبقه‌بندی کنید. با دلگرمی دادن به خودتان که شما همیشه همه چیز در زندگی‌تان خواهید داشت شروع کنید. سپس روی ساختن اهدافتان کار کنید. آیا می‌خواهید یک خانه بخرید؟ آیا می‌خواهید کارت اعتباری نامحدود داشته باشید؟ آیا دلتان می‌خواهد پول بیشتری از قِبَل کارتان دریافت کنید؟ شاید دلتان می‌خواهد تجارت خودتان را شروع کنید. اهدافتان را بنویسید. این امر، به تمرکزتان کمک می‌کند.

موفقیت و کامیابی می‌تواند از طرق مختلفی آشکار شود، پس برای دریافت ثروت نامحدود جهان، آماده‌باشید. غریزه و حس ششمتان را دنبال کنید. به شهود و ادراکتان اجازه دهید تا هدایتتان کند؛ و آماده‌ی دویدن به سمت ثروت میلیونی‌تان باشید.

جمع آوری: زیورآلات نواس

اخبار مرتبط

تمیز کردن بدلیجات

چگونگی تمیز کردن جواهرات بدون آسیب

چگونگی تمیز کردن جواهرات بدون آسیب زدن تمیز کردن نقره نقره نوعی فلز نرم است...
تزئین صحیح منزل

چگونه منزل خود را زیبا کنیم؟

چگونه منزل خود را زیبا کنیم؟ 1– کنترل وسایل اضافه یکی از اصول دکوراسیون برای...